fbpx

Czym jest Trening Mentalny?

Trening mentalny jest formą pracy nad rozwijaniem własnego potencjału.
Polega na zaangażowaniu zasobów Twojego umysłu, aby osiągnąć konkretny cel. Trening mentalny to nie tylko trening umysłu, ale też praca z myślami i emocjami po to, by wspierały Cię podczas Twojej drogi rozwoju. To również zmiana niewspierających przekonań, praca nad zmianą nawyków oraz poszerzanie perspektywy.
Umów się na bezpłatną 30-minutową konsultację online, żeby zobaczyć nad czym możemy pracować.

Odkryj swoje
mocne strony z

Mental

Biznes WOW malinowe

Academy

Wypełnij formularz - skontaktuję się z Tobą!

Wypełnienie tego formularza kontaktowego, oznacza, że interesujesz się ofertą Akademii Mental WOW i oczekujesz kontaktu z mojej strony. Przed przesłaniem Twoich danych osobowych, zapoznaj się z dokładniejszymi informacjami na temat tego, jak będą przetwarzane. Chciałabym móc przetwarzać Twoje dane w celu przekazywania Ci informacji na temat Akademii Mental WOW. Jeśli nie będziesz już tym zainteresowany/a możesz odwołać zgodę. Spowoduje to, że zaprzestanę przetwarzania Twoich danych osobowych w tym celu.

Mental WOW Academy zdecydowanie jest dla Ciebie!

Mental WOW Academy
to miejsce, w którym:

Mental WOW Academy
to miejsce, w którym:

Zwiększysz:

Zmniejszysz:

W Mental WOW Academy skorzystasz z najskuteczniejszych technik z dziedziny psychologii, psychologii pozytywnej, psychologii sportu, kognitywistki (nauki o działaniu umysłu), skutecznej komunikacji, a nawet fizyki kwantowej.

Jola Taperek

Nie ma znaczenia jakie było Twoje dzieciństwo i jakich doświadczyłeś trudności.

Nie jest ważne z jakiego punkt startowałeś czy startujesz obecnie – zawsze możesz mieć dobre i szczęśliwe życie.

Strefa mentalna to idealna przestrzeń, w której możesz znaleźć swoją przewagę.

Dlaczego?

Wyobraź sobie dwie osoby, które ze sobą rywalizują. Każda z nich posiada podobne wykształcenie, umiejętności i doświadczenie.
Każda z tych osób ma bardzo dobre zaplecze techniczne i fizyczne. Która z nich wygra?

Lepiej przygotowana mentalnie!

 

Trening mentalny bez wątpienia podnosi koncentrację, pozwala lepiej zarządzać czasem, zadaniami, zespołami, firmą czy rodziną, a także pomaga odnaleźć radość oraz cel w codziennym życiu, relacjach, nauce i pracy.

TYLKO DO KOŃCA LISTOPADA

za pakiet 10 sesji zamiast 3500zł zapłacisz 2550 zł!

Skorzystaj z sesji indywidualnych, dopasowanych do Twoich potrzeb. Na początku określimy Twoje cele, następnie wybierzemy odpowiednią dla Ciebie strategię i będziemy systematycznie pracować nad zmianą, wykonując wiele ćwiczeń i zadań.

Pakiet 10 sesji zawiera w cenie dodatkową sesję superwizyjną. Miesiąc po zakończeniu pracy, spotykamy się ponownie, aby przyjrzeć się Twoim nowym działaniom i wprowadzić ewentualne zmiany.

Każda sesja trwa 75-90 minut.

Spotykamy się online na Zoomie lub stacjonarnie w Olsztynie w siedzibie Mental WOW Academy.

 

Zastanawiasz się czy inwestycja w trening mentalny Ci się opłaci? Umów się na bezpłatną 30-minutową konsultację online, żeby dowiedzieć się więcej i ustalić nad czym będziemy pracować.

A jeśli myślisz, że to jednak trochę drogo – rozumiem 😊 Dlatego możesz zapłacić w 3 nieoprocentowanych ratach.

Pamiętaj proszę, że aby dotrzeć do celu, trzeba przebyć całą drogę. Jeśli zależy Ci na długotrwałych i realnych efektach – tutaj na skróty się nie da.

I co najważniejsze, dostaniesz moc inspiracji i wsparcie w każdym tygodniu, a to jest bezcenne.

Korzyści

Jola Taperek

Zrób sobie wyjątkowy prezent na święta lub daj go bliskiej osobie!

Trening mentalny to świetny podarunek, który podnosi jakość życia, zwiększa poczucie własnej wartości i pewności siebie oraz daje poczucie szczęścia i spełnienia.

Zrób sobie wyjątkowy prezent na święta lub daj go bliskiej osobie!

Trening mentalny to świetny podarunek, który podnosi jakość życia, zwiększa poczucie własnej wartości i pewności siebie oraz daje poczucie szczęścia i spełnienia.