fbpx

Ja & WOW

Jola Taperek trening mentalny

Nazywam się Jola Taperek i tworzę momenty WOW w życu i biznesie.

Jako certyfikowana trenerka mentalna, trenerka biznesu i mentorka, dbam o dobrostan mentalny przedsiębiorców, pracowników i ich rodzin. Wdrażam trening mentalny w codzienne życie prywatne i zawodowe z pasją i ogromnym poczuciem sensu. Jestem przekonana, że dobrze działająca firma (w tym także rodzina) to taka, w której kadra zarządzająca i zespół mają ogarnięty mental.

Niemożliwe? – nie istnieje! – Przynajmniej do momentu, kiedy nie sprawdzę wszystkich dostępnych rozwiązań.

Trening mentalny to spełnienie moich zawodowych marzeń, ponieważ uwielbiam, kiedy ludzie realizują swoje plany i tworzą własny, szczęśliwy świat.

Jestem też trenerem zmiany, trenerem biznesu i coachem z międzynarodową certyfikacją.

Wspieram, szkolę, zmieniam i poszerzam perspektywę, pracując metodą 360 stopni.

Wraz z Jakubem B. Bączkiem i zespołem #MentalPower tworzę Akademię Trenerów Mentalnych Biznes.

Swoją przygodę z własną firmą rozpoczęłam w 2004 r., tworząc szkołę językową Modern School w Olsztynie. Tu osiągnęłam wszystko, o czym marzyłam, dlatego większość zadań oddelegowałam swojemu wspaniałemu zespołowi a sama skupiłam się na zarządzaniu i budowaniu strategii. To dało mi przestrzeń na rozpoczęcie drugiej ścieżki zawodowej. Przez kilka lat szukałam swojej drogi. Wzięłam udział w wielu ważnych i wartościowych szkoleniach, zdałam kilka egzaminów z międzynarodową certyfikacją. Jednak wciąż czułam, że to nie jest w 100% to, co chcę robić w życiu. Pewnego dnia trafiłam na trening mentalny, który prowadzę z pasją, z flow i ogromnym poczuciem sensu oraz spełnienia.

Stworzyłam nową markę Mental WOW Academy. To miejsce mentalnej mocy, gdzie łączę swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności biznesowe, wspierając ludzi w odkrywaniu wewnętrznego potencjału, realizowaniu planów i spełnianiu marzeń.

Możesz mieć wszystko, czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

Trening mentalny to trening na wielu płaszczyznach. Przeprowadzam swoich klientów przez proces zmiany. Towarzyszę zarówno pod ścianami mentalnymi jak i kompetencyjnymi. Pracuję z umysłem, emocjami i wewnętrznym balansem. 

Pomagam ludziom:

Prywatnie kocham podróże, muzykę, kino i dobre jedzenie. Jestem mamą dwóch córek: Gabrysi i Łucji.

Jeśli chcesz mieć dobre i szczęśliwe życie, realizować się zawodowo i prywatnie, a w tym wszystkim mieć czas dla siebie – skorzystaj z sesji indywidualnych oraz warsztatów treningu mentalnego. Trening mentalny to inwestycja w lepsze życie, a zmiana nastąpi na wielu płaszczyznach.