fbpx

ANDRZEJKOWE MAPOWANIE MARZEŃ Z TRENINGIEM MENTALNYM

  • Marzysz o osiągnięciu swoich celów i pragnień?
  • Chcesz stworzyć plan, który zmieni Twoje marzenia w rzeczywistość?
  • Czujesz, że potrzebujesz wsparcia, aby utrzymać motywację i skupić się na realizacji tego, co dla Ciebie NAPRAWDĘ ważne?

 

Moje warsztaty są właśnie dla Ciebie! Połączymy magię andrzejkowej atmosfery z mapowaniem marzeń, przy użyciu skutecznych i sprawdzonych narzędzi treningu mentalnego. To wszystko pomoże Ci wykreować życie jakiego pragniesz.

CZYM JEST MAPA MARZEŃ?

Mapa marzeń to graficzna wizualizacja Twoich planów, marzeń i pragnień. To wyjątkowe narzędzie do pracy z celami. Często przy jej przygotowywaniu uświadamiasz sobie, co tak naprawdę chcesz osiągnąć i czego potrzebujesz do szczęścia. Odkrywasz rzeczy, na które wcześniej nie zwracał*ś uwagi.

PO CO CI MAPA MARZEŃ?

Aby skutecznie zrealizować swoje marzenia np.: regularne podróże, zmiana pracy, osiągniecie upragnionej sylwetki, czy chociażby kupno nowego ekspresu do kawy. Tworzysz mapę, aby zmotywować się do osiągnięcia konkretnych rezultatów.

Twój umysł, który każdego dnia przygląda się stworzonej przez Ciebie mapie, podświadomie nastawia się na działania, które pomogą Ci zrealizować konkretne cele i marzenia.

Mapowanie marzeń służy rozwijaniu pozytywnego nastawienia umysłu nakierowanego na sukces. Proces ten wspomaga rozwijanie dobrych nawyków i ułatwia osiąganie celów.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • Podsumujesz swoje dotychczasowe działania.
  • Samodzielnie zaprojektujesz mapę marzeń, dzięki której utrzymasz wysoki poziom motywacji do pracy nad swoimi celami i pragnieniami. 
  • Przełamiesz ograniczające przekonania i odblokujesz swój potencjał.
  • Wdrożysz konkretne narzędzia treningu mentalnego do swoich codziennych działań.

Data warsztatów: Piątek, 24 listopada 2023, 17:00-21:00

Forma: Warsztaty dostępne stacjonarnie i online – Ty wybierasz!

Cena: Teraz tylko 350 zł (cena regularna: 600 zł)

Zapisz się już dziś i zaplanuj życie o jakim marzysz! 

Co mówią uczestnicy?

Efekt WOW gwarantowany! Profesjonalizm w każdym calu, świetne przygotowanie Joli pod każdym względem, wiedza merytoryczna poparta przykładami z własnego życia osobistego i zawodowego, z Jolą nie ma czasu na nudę, można się za to wiele nauczyć. Nie sądziłam, że dzięki udziałowi w warsztatach z mapowania marzeń tyle się dowiem o sobie i zyskam ogrom wiedzy praktycznej, jak osiągać swoje cele.

Magda

Kto by nie chciał by jego marzenia i cele się spełniły? Tak po prostu rzadko kiedy przybierają prawdziwe kształty a ich urzeczywistnienie czasem wymaga od nas pracy Uniwersalnej recepty nie ma, ale pomoc w takim przypadku może być przydatna i właśnie taką pomoc przy wizualizacji swoich marzeń otrzymałam na warsztatach u Joli, sama merytoryczna wiedza, ogromna pomoc w odkryciu własnego Ja. Dziękuję za wspaniałe warsztaty.
Agnieszka