fbpx

Mental WOW

Jola Taperek trening mentalny

Mental WOW to sesje treningu mentalnego, podczas których pracujemy w obszarze zmian
w życiu osobistym.

Wspólnie określamy Twój cel oraz strategię działania, a ja towarzyszę Ci w drodze do znalezienia najlepszego dla Ciebie rozwiązania, w zgodzie z Twoim potrzebami i wartościami. Na każdej sesji wykonujesz wartościowe ćwiczenia, które wspierają Cię w procesie zmiany.

Jeśli chcesz:

Mental WOW to najlepszy wybór dla Ciebie, Twojego partnera lub dziecka.

Pakiet 10 sesji: 5400 zł

Skorzystaj z sesji indywidualnych, dopasowanych do Twoich potrzeb. Na początku określimy Twoje cele, następnie wybierzemy odpowiednią dla Ciebie strategię i będziemy systematycznie pracować nad zmianą, wykonując wiele ćwiczeń i zadań.

Pakiet zawiera 10 cotygodniowych sesji. Przed rozpoczęciem pracy, spotykamy się na konsultacji, aby wspólnie określić najważniejszy cel naszych sesji. 10 sesja jest podsumowaniem całego procesu oraz sprawdzeniem, co działa najlepiej, co najbardziej sprawdza się w Twoim życiu i wprowadzamy ewentualne korekty.

Każda sesja trwa 75 minut.

Nie możesz zapłacić jednorazowo? Zapłacić w 3 nieoprocentowanych ratach.

Pamiętaj proszę, że aby dotrzeć do celu, trzeba przebyć całą drogę. Jeśli zależy Ci na długotrwałych i realnych efektach – tutaj na skróty się nie da. I co najważniejsze, dostaniesz moc inspiracji i wsparcie w każdym tygodniu, a to jest bezcenn54