fbpx

Wspólnie stworzymy

MEntal

WOW turkusowe

w Twoim życiu

Trening Mentalny czyli Twoje osobiste mentalne WOW.

Trening mentalny jest formą pracy nad rozwijaniem własnego potencjału.
Polega na zaangażowaniu zasobów Twojego umysłu, aby osiągnąć konkretny cel. Trening mentalny to nie tylko trening umysłu, ale też praca z myślami i emocjami po to, by wspierały Cię podczas Twojej drogi rozwoju. To również zmiana niewspierających przekonań, praca nad zmianą nawyków oraz poszerzanie perspektywy.

Trening Mentalny to – jak sama nazwa wskazuje – trening, a więc działamy systematycznie, aby zrealizować konkretny plan.

Trening mentalny czerpie z:

Dodatkowo, trening mentalny łączy ze sobą wieloletnie doświadczenie na polu biznesowym
i sportowym.

Podczas sesji treningu mentalnego pracujemy m.in. nad nawykiem zwyciężania, koncentracją, prawem do porażki i wewnętrznym spokojem.

Wszystkie te elementy są klockami do zbudowania albo zwiększenia pewności siebie i poczucia własnej wartości. Trening Mentalny pomaga Ci lepiej radzić sobie z wyzwaniami, wspiera w budowaniu nowych nawyków, a także w realizacji ustalonych celów, bazując na Twoich zasobach, a nie deficytach.

Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają.

Trening mentalny daje szczęśliwe życie. Każdy inaczej definiuje szczęście. Czasem wydaje się odległe i nieosiągalne, czasem wierzymy, że mamy je w garści, innym razem nie umiemy go jednak określić. Jednocześnie, śmiejemy się do rozpuku z dobrego dowcipu i odwracamy uśmiechniętą twarz do słońca albo zachwycamy się pięknym widokiem.

I to są właśnie momenty, których nie dostrzegamy lub nie przywiązujemy do nich wagi. Życie!

Mental WOW to świadome doświadczanie czegoś pięknego, wspaniałego i wyjątkowego – nawet jeśli jest w skali mikro. To uczucie spełnienia, równowagi i posiadania wartościowych relacji w domu i w pracy. To wewnętrzne poczucie harmonii, uważność na siebie i swoje potrzeby, bez zaniedbywania rodziny czy współpracowników. 

Być może zastanawiasz się:

Czy możesz osiągnąć spokój
i szczęście?

Czy wytrwasz w drodze do celu, mimo przeciwności?

Czy trening mentalny jest dla Ciebie?

Wspólnie znajdziemy odpowiedzi na te i inne pytania.

Czym jest trening mentalny?

Jola Taperek trening mentalny

Jeśli choć jeden z powyższych elementów jest dla Ciebie ważny
- trening mentalny to właściwy wybór.