fbpx

#SheWorld

8 kobiet, 8 historii, 8 inspiracji

Książka #She World na stole
Okładka książki #She World

Książka powstała z pasji wspierania innych, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet oraz z chęci podzielenia się swoimi lekcjami i sprawdzonymi sposobami na życie i biznes.

SPIS TREŚCI:

 • Wstęp
 • Świadoma Kobieta
 • Kobieca energia – przestań walczyć, zacznij czuć
 • Projektuję życie – motywacja wewnętrzna a twórczość
 • Odważna liderka
 • Weź odpowiedzialność, a zaczną dziać się cuda … 
 • #WOMENOMICS, #SHECONOMY, #SHEWORLD i #GIRLPOWER, czyli biznes oczami liderki czasów SUPER VUCA
 • Marzenia – głos mojego serca i duszy 
 • Wewnętrzna wolność, czyli jak żyć odważnie pomimo lęku

 

Autorek jest aż 8 i tylko 1 „ojciec chrzestny” Jakub B. Bączek. To podczas jego Szkoły Liderów Wyższego Ja powstał ten wyjątkowy projekt.

Książkę zrecenzowały nam 4 wybitne postaci. Przeczytaj rekomendacje:

Jakub B. Bączek, TRENER MENTALNY GWIAZD

Przeszłość – czy nam się to podoba, czy nie – należała do mężczyzn. Do królów, prezydentów, władców i generałów.

Przyszłość – i to jest bardzo dobra wiadomość! – stwarza przestrzeń dla kobiet. Dla liderek, prezesek, mentorek i filozofek.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę osobiście zarekomendować tę publikację. Napisały ją bowiem liderki przyszłości. Polecam! 

Aleksandra Mirosław, MISTRZYNI ŚWIATA I EUROPY WE WSPINACZCE SPORTOWEJ NA CZAS

Siła jest kobietą, a ta książka jest tego dowodem! Piękne historie kobiet, każda inna i niezwykle inspirująca. Dodają odwagi, pokazują, że warto podjąć ryzyko i zaufać sobie. Myślę, że każda Kobieta, która sięgnie po tę książkę, zobaczy w niej siebie samą i być może będzie to bodziec do zmian. To bardzo ważna i potrzebna pozycja.

Jacek Walkiewicz, PSYCHOLOG, MÓWCA MOTYWACYJNY, MENTOR I TRENER

Już sam tytuł mówi nam, o czym jest książka. O sile kobiet. O tym, skąd brać siłę potrzebną do dokonywania własnych wyborów i podążania ścieżką swojej duszy. Kiedy inni dzielą się swoim życiem, doświadczeniem, refleksjami – stają się naszymi bohaterami. Ale najważniejsze jest to, że w tych opowieściach możemy odnaleźć siebie, swoje marzenia i ograniczenia. Na pewno nieocenioną wartością dla wszystkich czytelniczek będzie to, że są to opowieści kobiet spełnionych.

Patrycja Cierocka-Szumichora, CCO&CEO KOBIECEJ MARKI MODOWEJ PATRIZIA ARYTON

#SHEWORLD jest jak rozmowa z przyjaciółką. Pod kocem, przy kominku i z kieliszkiem wina. Z przyjaciółką, z którą od dawna się nie widziałaś, bo byłaś tak zajęta życiem, że nie było czasu na takie przyjemności dla duszy. Z tą, która czasami dość brutalnie – acz życzliwie – tłumaczy Ci, gdzie tak naprawdę jesteś. Zdejmuje Ci z oczu klapki, które sama sobie nałożyłaś, bo brak świadomości mentalnie jest po prostu wygodniejszy! Od czasu do czasu chwyta Cię za ramiona i trzęsie, a chwilę potem przytula i krzepi. To ta przyjaźń, gdzie szczerość łączy się z życzliwością, a życzliwość nie jest jedynie wymówką dla prawienia pustych morałów. To ta przyjaciółka, której komentarza potrzebujesz, by zrozumieć, gdzie jesteś, jak tu doszłaś i którędy iść dalej. Tej książki potrzebuje każda z nas. Tak samo jak autentycznej przyjaźni.

Jola Taperek okładka #she world

Cena:

 • 65 zł książka z wysyłką
 • 49 zł e-book w wersji pdf


Zrób przelew, a w tytule wpisz: #Sheworld
Numer konta: 35 1140 2004 0000 3602 3526 8962 

Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych.