fbpx

Czym jest
trening
mentalny?

Jola Taperek trening mentalny

Trening mentalny to proces rozwijania własnego potencjału.
Trening oznacza drogę, którą trzeba przemierzyć, aby dojść do obranego przez siebie celu.
W Mental WOW skupiamy się przede wszystkich na odkryciu Twoich mocnych stron i wykorzystaniu ich w codziennym życiu, biznesie, sporcie czy relacjach.

Nauczysz się żyć szczęśliwie, jakkolwiek definiujesz ten stan.

Trening mentalny zdecydowanie jest dla Ciebie!

Nie ma znaczenia jakie było Twoje dzieciństwo i jakich doświadczyłeś trudności. Nie jest ważne z jakiego punkt startowałeś czy startujesz obecnie – zawsze możesz mieć dobre i szczęśliwe życie.

Strefa mentalna to idealna przestrzeń, w której możesz znaleźć swoją przewagę.
Dlaczego? Wyobraź sobie dwie osoby, które ze sobą rywalizują. Każda z nich posiada podobne wykształcenie, umiejętności i doświadczenie. Każda z tych osób ma bardzo dobre zaplecze techniczne i fizyczne. Która z nich wygra? Lepiej przygotowana mentalnie!

Trening mentalny bez wątpienia podnosi koncentrację, pozwala lepiej zarządzać czasem, zadaniami, zespołami, firmą czy rodziną, a także pomaga odnaleźć radość oraz cel w codziennym życiu, relacjach, nauce i pracy.

Mental WOW to miejsce, w którym:

Zwiększysz:

Zmniejszysz:

W Mental WOW skorzystasz z najskuteczniejszych technik z dziedziny psychologii, psychologii pozytywnej, psychologii sportu, kognitywistki (nauki o działaniu umysłu), skutecznej komunikacji, a nawet fizyki kwantowej.

Korzyści

4 główne filary nad którymi pracujemy
w Mental WOW:

Wszystkie 4 mają wpływ na zwiększenie Twojego potencjału, Twojej pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Nadal masz wątpliwości czy Trening Mentalny jest właśnie dla Ciebie?

Jola Taperek trening mentalny

Pomyśl, że w procesie budowania pewności siebie i odkrywania własnego potencjału nie będziesz sam/a. Zamknięta grupa osób to Twoi towarzysze w codziennej drodze do pełniejszego i szczęśliwszego życia. Oni, podobnie jak Ty, pragną zmiany.

A kiedy dopadną Cię tzw. mikropęknięcia czyli w głowie pojawią się pytania „Czy to ma sens” ? lub „Po co JA właściwie to robię”? grupa i trener pomogą Ci zażegnać kryzys, który w samotności mógłby doprowadzić do porzucenia Twojego celu czy marzenia.

Mental WOW to cotygodniowe spotkania połączone z Twoim regularnym, indywidualnym treningiem. Na bieżąco sprawdzasz co działa, a co nie działa i wdrażasz zmiany.

Pamiętaj, że masz zdecydowanie większy potencjał od tego, który wykorzystujesz na co dzień. Za pomocą  sprawdzonych technik i narzędzi wspólnie odkryjemy Twoje pokłady niewykorzystanych dotąd możliwości. Uwierz, że można żyć dobrze i można mieć efekt WOW w życiu nawet jeśli świat wydaje Ci się dziś chałowy.

Dla kogo jest Mental WOW?